

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Area Of Coverage | 100 Sq Ft |
| Material | ABS Plastic |
| Form | Chargeable |
| Shape | Racket |
| Usage/Application | home,office |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Net Layers | 3 Layer |
| Body Material | ABS Plastic |
| Material | ABS Plastic |
| Form | Chargeable |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| Charging Port | Type C |
| Usage Area | Office, Home, Outdoor |
| Shape | Racket |
| Packaging Type | Corrugation box |
Additional Information:

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Power Source | Rechargable |
| Net Layers | 3 Layer |
| Body Material | ABS Plastic |
| Length | 2 Feet |
| Voltage | 3400 V |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| Charging Port | Type C |
| Usage Area | Home |
| Material | ABS Plastic |
| Color | White |